Nadzory i odbiory inwestorskie

Sieć gazowa:Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Nadzory i odbiory inwestorskie - w trosce o bezpieczeństwo każdego mieszkańca budynku


Nadzory i odbiory inwestorskie
Świadczymy bogaty katalog usług związanych z nadzorami i odbiorami inwestorskimi. Jesteśmy grupą specjalistów, których wyróżnia wiedza branżowa, jak i wieloletnie doświadczenie. Podczas nadzorów inwestorskich kładziemy szczególny nacisk na najważniejsze cechy inwestycji - budynek oddany do użytku musi być bezpieczny dla mieszkańców, ekonomiczny i ekologiczny. Czynności związane z nadzorem wykonujemy zgodnie z art. 25 Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (jednolity tekst z 2010 Dz. U. Nr 243, poz. 1623 ze zm.).

Wspomniane czynności dzielimy na trzy etapy:


● czynności przed rozpoczęciem budowy,
● czynności w okresie realizacji budowy,
● czynności związane z oddaniem budynku/ lokalu do użytku.

Nadzory i odbiory inwestorskie - jak pracujemy?


Odbiory i nadzory inwestorskie
Przed podjęciem się każdego zlecenia dokładnie omawiamy zakres i formę współpracy. Działamy kompleksowo, dlatego też czuwamy nad każdym etapem budowy. Od uzyskania pozwolenia na budowę, aż po oddanie inwestycji “pod klucz”.

Zachęcamy do nawiązywania z nami współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość usług.Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa lub prac ziemnych szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.