Lokalizacja nieszczelności

Instalacje gazu:Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Lokalizacja nieszczelności gazowej - kiedy warto wykonać?


Lokalizacja nieszczelności
Lokalizacja nieszczelności, to usługa wykonywania w momencie zgłoszenia jakichkolwiek nieprawidłowości z instalacją gazową. Lokalizacja i naprawa ma na celu poprawić bezpieczeństwo mieszkańców budynku. Warto zwrócić również korzyści ekonomiczne i ekologiczne. Wyciek gazu jest szkodliwy dla środowiska, a wszelkie ubytki mogą generować duże straty finansowe.

Wykrywanie nieszczelności instalacji gazowych metodą detekcji ultradźwięków. Nowoczesna technologia w służbie bezpieczeństwu…


Każda lokalizacja nieszczelności składa się z poszczególnych etapów:

● zapoznanie się z dokumentacją instalacyjną,
● stworzenie harmonogramu pomiarów,
● wskazanie potencjalnych punktów nieszczelności metodą detekcji ultradźwięków. Możliwość dotarcia do nawet bardzo trudnych miejsc,
● stworzenie raportu pokontrolnego, który uwzględnia: zestawienie wszystkich punktów pomiaru, informacje o miejscach wycieków, z załączonymi zdjęciami, obliczenia strat w gazie, proponowane formy generowania oszczędności i usunięcie usterki.

Nieszczelności lokalizacja
Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Zapewniamy profesjonalizm i kompetentną obsługę.Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.