Próby szczelności i odbiory

Instalacje gazu:Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Próby szczelności i odbiory - sprawdzenie stanu technicznego budynku


Próby szczelności i odbiory
Próby szczelności i odbiory, to jedna z najistotniejszych usług związanych z montażem nowej instalacji gazowej. realizuje się ją po skończeniu budowy domu, remoncie. Niezbędna jest też kontrolna próba szczelności wykonywana raz w roku.

Zasady wykonywania próby szczelności i odbioru


Próba szczelności realizowana jest oddzielnie dla części instalacji przed gazomierzem oraz oddzielnie dla pozostałej części instalacji. Gazomierz jest pomijany. Zasady kontroli tego urządzenia ustalane są odrębnie według przepisów jakie przedstawia producent danego modelu. Przed wykonaniem próby szczelności należy przede wszystkim zabezpieczyć ją antykorozyjnie. Koniecznie trzeba ją oczyścić, zaślepić końcówki, otworzyć kurki i odłączyć odbiorniki gazu. Do wykonywania próby używa się specjalnego manometru ze świadectwem legalizacji.

Odbiory i próby szczelności
Zapraszamy do skorzystania z usługi próby szczelności i odbioru. Zapewniamy usługę zrealizowaną zgodnie z obecnymi normami. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i sprzęt, którego używamy podczas realizacji każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.