Opinie kominiarskie

Instalacje gazu:Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Opinia kominiarska - kompleksowa usługa. Weryfikacja sprawności urządzeń


Opinie kominiarskie
Zajmujemy się wykonywanie i sporządzaniem opinii kominiarskich. Zwracamy uwagę na każdy etap tworzenia takiej opinii. Opinie kominiarską powinno wykonywać się raz w roku, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców nieruchomości. Jest ona również niezbędna w przypadku oddania do użytku nowego domu oraz w chwili montażu nowych przyłączy.

Z czego się składa opinia kominiarska?


● kontrola drożności oraz stanu technicznego przewodów,
● sprawdzanie stanu komina,
● pomiary ciągu kominowego,
● sprawdzenie liczby i rodzaju urządzeń, które są podłączone do przewodu kominowego,
● kontrola komina i elementów takich jak: nasady kominowe, ławy kominowe, drzwiczki.

Usługi realizowane przez wykwalifikowanych kominiarzy - zapraszamy do współpracy!


Kominiarskie opinie
Kontrole realizowane są przez doświadczonych kominiarzy. Zapewniamy profesjonalną realizację każdego zlecenia oraz fachową poradę branżową. Świadczymy usługę dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej lub ustalić dogodny termin wykonania opinii kominiarskiej? Zachęcamy do kontaktu z nami!Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.