Przebudowa instalacji

Instalacje gazu:Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Przebudowa instalacji gazowej - profesjonalnie i bezpiecznie


Przebudowa instalacji
Wykonujemy kompleksowe prace z zakresu przebudowy instalacji gazowej. Prace takie wykonuje się przede wszystkim przy okazji remontów, renowacji budynków lub też, kiedy poprzednie urządzenia nie działały właściwie. Każdą przebudowę instalacji gazowej należy koniecznie poprzedzić wystąpieniem o warunki techniczne do administratora sieci gazowej. Takie wystąpienie musi zawierać szczegółowy opis przyłącza. Kiedy wszystkie pozwolenia są uzyskane można przystąpić do prac właściwych. Wszystkie zainstalowane urządzenia muszą posiadać niezbędne certyfikaty i być montowane zgodnie z obowiązującymi wymogami branżowymi.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom branży


Wszystkie montowane urządzenia muszą zawierać układ przewodów za kurkiem głównym, prowadzonych na zewnątrz lub wewnątrz budynku, wraz z armaturą, kształtkami, urządzenia do pomiaru zużycia gazu, przewody spalinowe lub powietrzno-spalinowe.

Jesteśmy zaangażowani w międzynarodowe, duże projekty…


Instalacji przebudowa
Skorzystaj z oferty przebudowy instalacji gazowej. Nasze usługi to gwarancja dobrej jakości i przyjaznej ceny.Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.