Kontrola i inspekcja instalacji

Instalacje gazu:



Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Kontrola i inspekcja instalacji gazowej - bezpieczeństwo jest najważniejsze!


Kontrola i inspekcja instalacji gazowej
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu kontroli inspekcji instalacji gazowej. Nasz zespół to doświadczenii specjaliści - posiadający niezbędną wiedzę z zakresu gazownictwa.

Kiedy wykonuje się kontrolę i inspekcję instalacji gazowej?


● kiedy do użytku ma być oddany nowy budynek/mieszkanie,
● po remoncie, pracach renowacyjnych,
● w momencie zgłoszenia awarii,
● kiedy instalacja została odłączona na minimum 6 miesięcy.
● kontrola w ramach działań prewencyjnych przeprowadzana jest raz w roku. W przypadku dużych budynków inspekcja konieczna jest dwa razy w roku - w maju i listopadzie.

Przebieg kontroli i inspekcji instalacji gazowej


Inspekcja i kontrola instalacji gazowej
Pełna kontrola i inspekcja gazowa składa się z następujących etapów:

● sprawdzeniu szczelności tzw. aparatów gazowych wszystkich urządzeń na gaz. Weryfikacja stanu technicznego przyłączy, podłączenia armatury, połączenia przewodów,
● sporządzenie protokołu z kontroli.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat realizacji usługi oraz zasad jej realizacji? Zachęcamy do kontaktu z nami. Zapewniamy profesjonalizm, kompetentną obsługę każdego zlecenia.



Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.