Budowa i montaż punktów redukcyjno-pomiarowych

Instalacje gazu:Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Budowa i montaż punktów redukcyjno - pomiarowych zgodnie z normami PGNIG, UDT i dyrektywami UE


Budowa i montaż punktów redukcyjno - pomiarowych
Biorąc pod uwagę obowiązujące normy PGNIG, UDT oraz obecne dyrektywy Unii Europejskiej. Mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo każdej inwestycji i projektu świadczymy usługi z zakresu budowy i montażu punktów redukcyjno-pomiarowych.

Proponujemy montaż punktów z pełnym wyposażeniem, w którego skład wchodzą:


● filtr gazowy i kurek na wlocie,
● filtr gazowy i zawór kołnierzowy na wlocie,
● filtr kołnierzowy i zawór kołnierzowy na wlocie.

Montaż i budowa punktów redukcyjno - pomiarowych
Montujemy urządzenia dostosowane do każdego typu budynku. Istnieje możliwość montażu wersji z kilkoma gazomierzami, zaworem elektromagnetycznym - iskrobezpiecznym, rejestratorem przepływu, telemetrycznym przekazaniem stanu gazomierza przez GSM, specjalnymi filtrami gazowymi. Instalujemy punkty do gazu płynnego i biogazu.

Służymy pomocą w zakresie dopasowania odpowiednich punktów i całego osprzętu do indywidualnych cech inwestycji oraz oczekiwań klienta. Proponujemy naszym klientom rozwiązania funkcjonalne i ekonomiczne. Gwarantujemy rzetelne wykonanie każdego montażu i szybkie terminy. Przedstawiamy wszystkie zalety danej instalacji i pełny kosztorys. Zapraszamy do współpracy.Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.