Nadzory inwestorskie

Instalacje gazu:Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Nadzory inwestorskie podczas całego okresu trwania budowy


Nadzory inwestorskie
Zachęcamy do skorzystania z usługi nadzoru inwestorskiego. Czuwamy nad prawidłowy przebiegiem prac budowlanych przez cały okres trwania inwestycji. Począwszy od sporządzenia niezbędnej dokumentacji, zapoznaniem się z planowanymi pracami, przez wszystkie prace budowlane, aż po oddanie budynku do użytku.

Profesjonalny nadzór inwestorski składa się z następujących czynności:


● prace przygotowawcze realizowane przed rozpoczęciem realizacji budowy,
● czynności w czasie trwania budowy,
● działania związane z odbiorem inwestycji i oddaniem budynku do użytku.

Inwestorskie nadzory
Podczas realizowania zlecenia opieramy się na obowiązujących przepisach w zakresie prawa budowlanego. Realizujemy wszystkie czynności - korzystając z nowoczesnych technologii. Czerpiemy z wiedzy branżowej i naszego wieloletniego doświadczenia. Wszystkie nadzory inwestorskie wykonywane przez naszą firmę mają na uwadze trzy najważniejsze aspekty: bezpieczeństwo mieszkańców budynku, komfort użytkowania, wdrożenie ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy. Chętnie przedstawimy bliżej naszą ofertę. Każdy projekt realizowany jest z ogromnym zaangażowaniem.Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.