Inspekcja instalacji gazowej Łomianki

Kim jesteśmy?


Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo, czerpiące doświadczenie z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gazownia Warszawa – gwarancja na usługi najwyższej jakości.

Inspekcja instalacji gazowej Łomianki – Znamy się na tym najlepiej!


Inspekcja instalacji gazowej Łomianki

Nasz doświadczony zespół świadczy kompleksowe usługi z zakresu kontroli i inspekcji instalacji gazowej. Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu gazownictwa. Kiedy wykonuje się kontrolę i inspekcję instalacji gazowej?
  • Kiedy do użytku ma być oddany nowy budynek/mieszkanie,
  • po remoncie, pracach renowacyjnych,
  • w momencie zgłoszenia awarii,
  • kiedy instalacja została odłączona na minimum 6 miesięcy.
Kontrola w ramach działań prewencyjnych przeprowadzana jest raz w roku. W przypadku dużych budynków inspekcja konieczna jest dwa razy w roku - w maju i listopadzie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Chętnie odpowiemy na każde pytanie, a później z pełnym zaangażowaniem wykonamy Twoje zlecenie.

Awaria instalacji gazowej – Potrzebni doświadczeni fachowcy!


Inspekcja instalacji gazowej Łomianki
Każda awaria gazu powinna zostać natychmiast naprawiona. Wyciek gazu niesie ze sobą niebezpieczeństwo, jest szkodliwy dla ludzi i środowiska, poza tym jego ubytek wiąże się z kosztami. Jakiego gazownika w Warszawie lub jej okolicach wybrać? Nasza firma gazowa Łomianki to nowoczesne przedsiębiorstwo, które swoje doświadczenie bierze między innymi z 29-letniej pracy w Gazowni Warszawskiej. Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas wykonywania prac, sumienność, jakość oraz profesjonalizm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi gazowe Warszawa


Mamy wieloletnie doświadczenie, gazowników z kompletnymi uprawnieniami oraz nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Zrealizowaliśmy wiele zleceń, zawsze z pozytywną opinią klienta. Mamy bogatą ofertę dla każdego, kto potrzebuje dobrze wykonanych prac z zakresu gazownictwa. Zapraszamy!Skontaktuj się z nami


Jeśli poszukujesz firmy, która wykona pracę z zakresu gazownictwa lub prac ziemnych szybko i przede wszystkim profesjonalnie, to dobrze trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w linku obok.